PA4318.473NLT
5S-PA4318.473NLT
PA4318.473NLT
FIXED IND 47UH 860MA 300 MOHM
Product Description
Series:PA4318
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):860mA
Q @ Freq:720mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.126"" (3.20mm)"