PA4318.103NLT
5S-PA4318.103NLT
PA4318.103NLT
FIXED IND 10UH 1.64A 70 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4318
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.64A
Q @ Freq:1.36A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:70 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.126"" (3.20mm)"