PA4310.824NLT
5S-PA4310.824NLT
PA4310.824NLT
FIXED IND 820UH 1.2A 2.63 OHM
Product Description
Series:PA4310
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:820|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.63 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"