PA4310.823NLT
5S-PA4310.823NLT
PA4310.823NLT
FIXED IND 82UH 4A 285 MOHM SMD
Type:-
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:285 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"