PA4310.822NLT
5S-PA4310.822NLT
PA4310.822NLT
FIXED IND 8.2UH 13A 36 MOHM SMD
Type:-
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):13A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:36 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"