PA4310.394NLT
5S-PA4310.394NLT
PA4310.394NLT
FIXED IND 390UH 1.7A 1.17 OHM
Type:-
Inductance:390|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.17 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"