PA4310.334NLT
5S-PA4310.334NLT
PA4310.334NLT
FIXED IND 330UH 1.8A 941 MOHM
Type:-
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:941 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"