Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4310.332NLT
PA4310.332NLT
5S-PA4310.332NLT
PA4310.332NLT
FIXED IND 3.3UH 20A 26 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 20A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 26 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)" |