PA4310.154NLT
5S-PA4310.154NLT
PA4310.154NLT
FIXED IND 150UH 3A 430 MOHM SMD
Type:-
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:430 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"