PA4310.153NLT
5S-PA4310.153NLT
PA4310.153NLT
FIXED IND 15UH 9A 63 MOHM SMD
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:63 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"