PA4310.103NLT
5S-PA4310.103NLT
PA4310.103NLT
FIXED IND 10UH 12A 37 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4310
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):12A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:37 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.315"" (8.00mm)"