PA4309.683NLT
5S-PA4309.683NLT
PA4309.683NLT
FIXED IND 68UH 4.2A 298 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4309
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:298 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.276"" (7.00mm)"