PA4309.562NLT
5S-PA4309.562NLT
PA4309.562NLT
FIXED IND 5.6UH 14.5A 40 MOHM
Product Description
Series:PA4309
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):14.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:40 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.504"" L x 0.504"" W (12.80mm x 12.80mm)","0.276"" (7.00mm)"