PA4308.823NLT
5S-PA4308.823NLT
PA4308.823NLT
FIXED IND 82UH 1.4A 885 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4308
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:885 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.189"" (4.80mm)"