PA4308.333NLT
5S-PA4308.333NLT
PA4308.333NLT
FIXED IND 33UH 2.3A 358 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4308
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:358 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.189"" (4.80mm)"