PA4307.472NLT
5S-PA4307.472NLT
PA4307.472NLT
FIXED IND 4.7UH 4.6A 70 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4307
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):4.6A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:70 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.138"" (3.50mm)"