PA4306.823NLT
5S-PA4306.823NLT
PA4306.823NLT
FIXED IND 82UH 800MA 1.053 OHM
Product Description
Series:PA4306
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.053 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.122"" (3.10mm)"