PA4306.822NLT
5S-PA4306.822NLT
PA4306.822NLT
FIXED IND 8.2UH 2.4A 130 MOHM
Product Description
Series:PA4306
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:130 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.122"" (3.10mm)"