PA4306.153NLT
5S-PA4306.153NLT
PA4306.153NLT
FIXED IND 15UH 1.8A 208 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4306
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:208 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.122"" (3.10mm)"