PA4305.562NLT
5S-PA4305.562NLT
PA4305.562NLT
FIXED IND 5.6UH 2.79A 88 MOHM
Product Description
Series:PA4305
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.79A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:88 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.248"" W (6.30mm x 6.30mm)","0.126"" (3.20mm)"