PA4305.473NLT
5S-PA4305.473NLT
PA4305.473NLT
FIXED IND 47UH 950MA 648 MOHM
Product Description
Series:PA4305
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):950mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:648 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.248"" L x 0.248"" W (6.30mm x 6.30mm)","0.126"" (3.20mm)"