PA4304.823NLT
5S-PA4304.823NLT
PA4304.823NLT
FIXED IND 82UH 1.4A 140 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:140 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"