PA4304.822NLT
5S-PA4304.822NLT
PA4304.822NLT
FIXED IND 8.2UH 4.25A 19.5 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):4.25A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:19.5 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"