PA4304.563NLT
5S-PA4304.563NLT
PA4304.563NLT
FIXED IND 56UH 1.7A 110 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:56|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:110 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"