PA4304.562NLT
5S-PA4304.562NLT
PA4304.562NLT
FIXED IND 5.6UH 4.7A 21 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):4.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:21 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"