PA4304.472NLT
5S-PA4304.472NLT
PA4304.472NLT
FIXED IND 4.7UH 4.7A 20.5 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):4.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:20.5 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"