PA4304.122NLT
5S-PA4304.122NLT
PA4304.122NLT
FIXED IND 1.2UH 8A 12 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:12 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"