PA4304.104NLT
5S-PA4304.104NLT
PA4304.104NLT
FIXED IND 100UH 1.3A 160 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:160 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"