PA4304.103NLT
5S-PA4304.103NLT
PA4304.103NLT
FIXED IND 10UH 4A 25 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4304
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:25 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"