PA4304.102NLT
5S-PA4304.102NLT
PA4304.102NLT
FIXED IND 1UH 8.5A 11 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4304
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):8.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:11 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.236"" (6.00mm)"