PA4303.822NLT
5S-PA4303.822NLT
PA4303.822NLT
FIXED IND 8.2UH 4A 31 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4303
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:31 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"