PA4303.683NLT
5S-PA4303.683NLT
PA4303.683NLT
FIXED IND 68UH 1.55A 205 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.55A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:205 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"