PA4303.392NLT
5S-PA4303.392NLT
PA4303.392NLT
FIXED IND 3.9UH 5.1A 21 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):5.1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:21 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"