PA4303.332NLT
5S-PA4303.332NLT
PA4303.332NLT
FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):5.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:18 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"