PA4303.223NLT
5S-PA4303.223NLT
PA4303.223NLT
FIXED IND 22UH 2.5A 75 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:75 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"