PA4303.152NLT
5S-PA4303.152NLT
PA4303.152NLT
FIXED IND 1.5UH 7.2A 11 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):7.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:11 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"