PA4303.123NLT
5S-PA4303.123NLT
PA4303.123NLT
FIXED IND 12UH 3.4A 44 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:12|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.4A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:44 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"