PA4303.103NLT
5S-PA4303.103NLT
PA4303.103NLT
FIXED IND 10UH 3.9A 39 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4303
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.9A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:39 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"