PA4302.332NLT
5S-PA4302.332NLT
PA4302.332NLT
FIXED IND 3.3UH 5.6A 22.8 MOHM
Product Description
Series:PA4302
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):5.6A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22.8 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.220"" (5.60mm)"