PA4302.104NLT
5S-PA4302.104NLT
PA4302.104NLT
FIXED IND 100UH 1A 380.5 MOHM
Product Description
Series:PA4302
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:380.5 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.220"" (5.60mm)"