PA4302.103NLT
5S-PA4302.103NLT
PA4302.103NLT
FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4302
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:55 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.295"" W (7.50mm x 7.50mm)","0.220"" (5.60mm)"