Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4301.393NLT
PA4301.393NLT
5S-PA4301.393NLT
PA4301.393NLT
FIXED IND 39UH 835MA 195 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 835mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 195 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)" |