PA4301.392NLT
5S-PA4301.392NLT
PA4301.392NLT
FIXED IND 3.9UH 2.6A 32.5 MOHM
Product Description
Series:PA4301
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.6A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:32.5 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"