PA4301.223NLT
5S-PA4301.223NLT
PA4301.223NLT
FIXED IND 22UH 1.1A 122.2 MOHM
Product Description
Series:PA4301
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:122.2 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"