PA4301.222NLT
5S-PA4301.222NLT
PA4301.222NLT
FIXED IND 2.2UH 3.15A 24.7 MOHM
Product Description
Series:PA4301
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.15A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:24.7 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"