PA4301.153NLT
5S-PA4301.153NLT
PA4301.153NLT
FIXED IND 15UH 1.34A 89.7 MOHM
Product Description
Series:PA4301
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.34A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:89.7 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"