PA4301.104NLT
5S-PA4301.104NLT
PA4301.104NLT
FIXED IND 100UH 520MA 507 MOHM
Product Description
Series:PA4301
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):520mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:507 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.283"" L x 0.283"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"