Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4300.682NLT
PA4300.682NLT
5S-PA4300.682NLT
PA4300.682NLT
FIXED IND 6.8UH 1.63A 52 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.63A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 52 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.118"" (3.00mm)" |