Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4300.392NLT
PA4300.392NLT
5S-PA4300.392NLT
PA4300.392NLT
FIXED IND 3.9UH 2.05A 35 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.05A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 35 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.118"" (3.00mm)" |