Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4300.332NLT
PA4300.332NLT
5S-PA4300.332NLT
PA4300.332NLT
FIXED IND 3.3UH 2.23A 32.5 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.23A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 32.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.118"" (3.00mm)" |